Taşımacılık ve kurye işlemleri tecrübe ve bilgi gerektiren işlemler arasında yer almaktadır. Taşınacak olan şeyin sorunsuz olarak taşınması, gitmesi gereken yere zamanında gitmesi ve benzeri pek çok önemli nokta için kargo ve kurye işlemlerinin her aşaması önem verilmesi gereken aşamalardır. Ülkemizde ve dünya genelinde uygulanmakta olan kurye ve kargo hizmetlerinde bu noktalara önem verilmemekte ve işlemler sorunlu olarak gerçekleştirilmektedir. Bu noktada karşımıza Güneşli kurye hizmetleri çıkmaktadır. Güneşli kurye, taşımacılık işlemleri ile ilgili olarak ticari ya da şahsi işlemlerde sorunsuz teslimat garantisi sunabilmektedir. İşlemlerde hem taşınan şeylere zarar vermeden hem de taşınacak olan şetlerin zamanında teslim edilmesi gibi noktalarda yaşanabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

Motosiklet İle Zamanında Teslimat

Güneşli motor kurye diğer kurye ve kargo işletmelerinden farklı şekilde hizmet sunmaktadır. Bu farkların en büyüğü olarak taşıma işlemlerinde motosikletlerin kullanılması görülmektedir. Kurye işlemlerinin motosiklet ile yapılmasının birkaç sebebi bulunmaktadır. Öncelikle motosikletler diğer araçlardan daha pratiktir. Bir yerden bir yer ulaşma noktasında bu pratiklik sayesinde yorulmadan ve zorlanmadan işlemler yapılabilmektedir. Motosiklet özellikle İstanbul gibi trafik sorunu olan ve kalabalık şehirlerde ulaşım için tercih edilmektedir. Trafik durma noktasında bile olsa diğer araçların arasında geçerek gitmesi gereken yere istenilen zamanda ulaşılmasını sağlamaktadır. Ticari işlemlerde bu durum teslimatın zamanında yapılması ile zararların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Hızlı ve Özel Teslimat İşlemi

Motosikletler ile yapılan taşıma işlemlerinde avantajlar olduğu kadar dezavantajlar da bulunmaktadır. Özellikle motosikletlerin taşıma işlemleri için tasarlanmamış olması sebebi ile büyük eşyaların taşınması mümkün olmamaktadır. Sadece motosikletlerin ve trafiğin güvenliğini tehlikeye atmayacak kadar büyüklük ve ağırlıkta olan şeylerin taşınması mümkün olmaktadır. Bu durum sayesinde taşınan eşyaların zarar görmesi engellenmekte ve özel taşıma yapılabilmektedir. Güneşli motorlu kurye hizmetleri kişiye özel taşıma hizmeti sunmakta olup tahsis edilmekte olan bir motosiklet ile sadece bir müşterinin kurye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Motosiklet ile yapılan teslimat sayesinde de işlemlerin gecikmeden gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Günün her saatinde teslimat işlemi yapabilme imkânı sayesinde de istediğiniz zaman teslimat yaptırabilirsiniz.