Kurye uygulamalarımız daha çok bireysel paketlerin adresten adrese taşınması olarak bilinir. Fakat tam olarak öyle değildir. Bunun yanında çoklu gönderi taşımalarımız, dağıtımlarımız da mevcuttur. Güneşli kurye olarak bunu, kurye seçeneklerimizi çoğaltarak sağlıyoruz. Müşterilerimize farklı seçenekler sunarak onların ihtiyaçlarına en uygun karşılığı bulabilmelerine imkân tanıyoruz. İşte çoklu gönderi ihtiyaçlarına sunmuş olduğumuz çözüm kiralık kuryedir. Kiralık kurye, birden çok gönderi yapmaya ihtiyacı olan firmalar veya kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kiralık kuryemiz günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralanmakta ve bu sere zarfında sabit kira ücreti mukabilinde ihtiyaç oranında dağıtım yapılmaktadır. Sabit kira bedeli sayesinde kurye masraflarını büyük oranda düşürmekte, çok daha uygun fiyatlara taşıma hizmeti mal edilebilmektedir.

Güneşli Moto Kurye Kiralık Kurye Taleplerine Profesyonel Çözümler Sunuyor

Kiralık kurye hizmetlerimiz dahilinde kredi kartı dağıtımlarınızı, kredi kartı ekstresi dağıtımlarınızı, fatura dağıtımlarınızı, tebligat dağıtımlarınızı, herhangi bir toplu organizasyon için davetiye dağıtımlarınızı, abonelik sistemi ile kullanıcılarınıza sunduğunuz süreli yayınlarınızı, firmanızın tanıtımına ait broşürlerinizi ve buna benzer onlarca gönderi ürününün dağıtılmasını talep edebilirsiniz. Alanında profesyonel, kuryelik eğitimi almış, lokasyon bilgilerine sahip Güneşli moto kurye çalışanlarımız sizlere en profesyonel hizmeti sağlayacaklardır. Kiralık kurye hizmetlerimizde kiralayacağınız kuryemiz 08:30–18:00 saatleri arasında hizmetinizde olacaktır. Zaman aralığının bu kadar geniş olması ihtiyaç duyduğunuz dağıtımlarım kolayca yapılabilmesine imkan verecektir. Ayrıca işi uzmanına verdiğiniz için dağıtımlarınız çok daha hızlı, çok daha güvenli ve çok daha kaliteli olacaktır.

Kiralık Güneşli Motor Kurye İle Gönderi Maliyetinizi Düşürebilirsiniz

Güneşli motor kurye dahilinde hizmet veren kiralık kuryemizden istifade etmek için çağrı merkezimizle günün 24 saati, haftanın 7 günü irtibata geçebilirsiniz. Akabinde çalışanlarımız sizlere gereken detayları verecek, sizden de istediğiniz hizmetin detaylarını öğreneceklerdir. Söz verilen saatte ve söz verilen günde güneşli kiralık motor kurye çalışanımız adresinizde olacak ve dağıtımlarınızı yapmak üzere harekete geçecektir. Dağıtımlarınız dilerseniz imza karşılığı, dilerseniz imzasız yapılabilir. Bunun ayrıntısı tamamen tercihinize bağlıdır. Her ne şekilde olursa olsun bölgenin en kaliteli hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz.