Günümüzde hayat hızlanmış, uğraşlar çoğalmıştır. Bununla birlikte şehirler kalabalıklaşmış, aşırı derecede bir yoğunluk meydana gelmiştir. Birçok sektörün faaliyet göstermeye başladığı İstanbul gibi şehirlerde taşımacılık büyük bir zorluk haline gelmiştir. Kurye uygulamaları bu gerekliliğe çözüm olmak üzere ortaya çıkmıştır. Güneşli kurye olarak uzun yıllardır sektörün içerisindeyiz. Dosya, evrak, broşür, hediye, zarf gibi hemen her türlü gönderi Güneşli kurye aracılığıyla taşınabilir. Gönderileriniz hızlı ve güvenli biçimde adresten alınıp istenen adrese teslim edilir. Güneşli, birçok farklı sektörün faaliyet gösterdiği bir semt haline gelmiş ve gün içerisinde onlarca paketin bir adresten diğerine taşınması ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Müşterilerimize bir telefon mesafesindeyiz ve günün 24 saati, haftanın 7 günü sahadayız.

Güneşli Motor Kurye Farklı Uygulamalarla Her İhtiyaca Çözüm Sunuyor

Güneşli motor kurye uygulamaları, kişilerin ve kurumların en büyük ihtiyaçlarından birisi olan taşıma gereksinimine çözüm üretmek amacıyla ortaya çıkmıştır. Bunun için gerekli donanıma sahip araçlar ve çalışanlar ile hizmet verilmektedir. Son model motosikletler ile ileri sürüş tekniklerine hâkim, taşımacılık alanında eğitimli ve tecrübeli çalışanlar, Güneşli motor kurye bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamız, müşterilerine daha sağlıklı hizmet verebilmek adına kendisini sürekli geliştirmekte ve farklı motor kurye seçeneklerini kullanıma sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz kurye ihtiyaçlarında en isabetli tercihi yapma ve hızlı hizmet alma şansına kavuşuyorlar. Firmamızın sunmuş olduğu hizmet seçenekleri şunlardır:

  • Moto kurye,
  • Moto taksi,
  • Ekspres kurye,
  • VIP kurye,
  • Kiralık kurye,
  • Acil ilaç kurye,
  • Gece kurye.

Güneşli Motorlu Kurye Bütün Gün Kesintisiz Hizmet Veriyor

Güneşli motorlu kurye, yılın her günü, kar, yağmur, rüzgâr demeden hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik gece kurye gibi seçenekleri sayesinde müşterilerinin paketlerini sadece mesai saatleri içerisinde değil, akşam ve geceleri dahi sağlıklı biçimde taşıyor. Motosikletler, şehir trafiğinde rahat ve hızlı hareket imkânı verdiği için daha çok motorlu taşıma yaptığı gibi gerektiğinde taksi ile de taşımacılık yapıyor. Çünkü Güneşli motorlu kurye olarak sektörde bulunma amacımız, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak ve her türlü taşıma ihtiyacına cevap vermektir.